info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Tootekategooriad

Suur Nosu nuuskimismatt 30x40cm

30.00

Kvaliteetsest paksust fliismaterjalist ja tihedalt raskele kummipõhjale punutud matt. Testitud koertekooli mahus ja tingimustes. Vastupidav ja kvaliteetne toode!

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:
 • Tootekirjeldus

  1 SUUR ROHELINE VEEL SAADAVAL

  Nuuskimismatt on koerte toiduga või maiustega täidetav mänguasi, kus koer peab nina ja haistmist kasutades toidu üles otsima ja kätte saama. Nuuskimismatilt söömine on enamikule koertele rahustav tegevus, soodustab aeglaselt söömist ja pakub tegevusrõõmu. Matt sobib kasutamiseks ka koertel, kellel mingil põhjusel on liikumine piiratud.

  Kasutamine

  Tase 1: puista matile maiuseid või kuivtoitu ja lase koeral need üles otsida ja ära süüa

  Tase 2: puista matile maiuseid ja raputa matti või aja käega maiused sügavale narmaste vahele

  Tase 3: pööra matt ümber ja topi maiuseid alusmati avadesse, pööra matt uuesti ümber ja lase koeral maiuseid üles otsida.

  Kiida koera nina kasutamise eest. Mänguasi on mõeldud ainult järelvalve all kasutamiseks, mänguasi ei ole mõeldud närimiseks, sikutamiseks ega viskamiseks.

  Hooldamine

  Matt on masinpestav õrnal reziimil 30 kraadi juures ning kannatab trummelkuivatust kuni 400rpm. Tegu on raske esemega, soovitame pesta seda koos teiste esemetega masinas. Kahtluse korral kontrollida masina kasutusjuhendist, kuidas ohutult raskeid esemeid pesta. Soovitame matti pesta võimalikult harva ning kuivatada soojas.

  Narmad on 100% paksemast fliismaterjalist, alus paksust kummist. Suur matt on raske ja hea väljakutse suuremale nuuskijale

 • Lisainformatsioon

  Kaal -
  Mõõtmed -
  Värv

  Punane, Roheline, Lilla