info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Tootekategooriad

Allahindlus!

Dog Finder

29.90 25.00

Väga hea mäng järjekindlale koerale või lemmikloomale.

2 laos

 • Tootekirjeldus

  Lemmikloom peab maiuseid otsima liigutades klotse neljas eri suunas. Klotse saab maiuse pealt ära tõsta alles iga raja lõpus. Iga klotsi sees on süvis, kuhu saab maiused peita.

  Mõte

  Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale/kassile meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus!

  Kasutamine

  Koer peab õppima nina või käpaga nihutama klotse eri suundades, et leida maius. Klotse saab maiuse pealt ära tõsta ainult iga raja lõpus. Igale rajale võib asetada 1 kuni 2 maiusega klotsi. Õpeta koerale mängu mängides sõnade “oota”, “võta”, “otsi”, “istu” jne tähendust.

  Esmakordsel mängimisel aseta igale rajale ainult 1 klots, mille alla on peidetud maius. Las koer jälgib, kuidas sa maiuseid klotside alla peidad. Anna koerale käsklus “otsi” ja las koer proovib ise maiuseid leida. Kui koer ei mõista, kuidas mäng käib, tõsta ühte klotsi ja näita talle maiust. Seejärel lase koeral uuesti proovida. Kiida koera koheselt, kui ta teeb õigesti. Kui koer on mõistnud, kuidas mäng käib, peida iga klotsi alla erinev kogus maiuseid. Järjestikuste mängukordade arv sõltub koerast.

  Kui koer üritab mängu või selle osi närida, peata mäng asetades käsi mängule. Kui koer on rahunenud võid lubada koeral uuesti proovida. Kui koer üritab järjepidevalt mängu närida, õpeta ta töötama ainult oma käppadega. Kui aga koer tahab ennast keerata mängule pikali või käpaga liiga intensiivselt kraapida, siis õpeta teda töötama ninaga asetades mängu näiteks toolile, mis vastab koera suurusele. Mängu võib toolile asetada ka juhul, kui koeral on vigastatud käpp või hiljuti opereeritud.

  Raskusastme tõstmine

  Mängu raskusastet saab tõsta asetades igale rajale mitu klotsi.

  Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

  Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele ja kassidele.

  Raskusaste 2