info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

CatPyramid/DogPyramid väike (ROOSA)

7.007.90

Jonniv väike püramiid sobib kassidele ja väikestele koertele

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , ,
 • Tootekirjeldus

  Lõbus aktiveeriv mänguasi, mida saab täita maiustega ja kuivtoiduga. Kui kass või koer mängib ja lükkab mänguasja, siis see vaarub, rapub ja loobib maiuseid.

  Mõte

  Mänguasja mõte on, et su kass või koer saaks lõbusalt tegutsedes aega veeta. Täida mänguasi läbi ülemises otsas oleva ava maiustega või kuivtoiduga ja lase oma lemmikloomal sellega mängida ning maiuse saamiseks vaeva näha. Mängu osad on omavahel kuumkeevitatud ja lahti ei käi. Lase ta lükkab lelu, mille põhjas on raskus, käpa või ninaga, nii et see rapub, keerleb ja vaarub edasi ja tagasi. Maiused pääsevad välja mänguasja ülemises otsas olevast august. Raskus mänguasja põhjas sunnib mänguasja pideval püsti tõusma. Maiuse suurus määrab mängu keerukuse, väiksed tükid pääsevad kergemini välja kui suuremad. Püramiidi on võimalik kasutada nii toas kui õues.Lõbus ja aju treeniv tegevus, kuna mänguasi teeb ebaregulaarseid liigutusi ja aegajalt pillab maiuseid.

  Oluline

  Ära luba loomal püramiidi hammustada ega närida. Lase sellega mängida ainult järelevalve all umbes 15-30 minutit korraga. Kui kass või koer on mänguasja tühjendanud, pane see kuni järgmise korrani ära (peitu). Ära kunagi viska mänguasja.

  Püramiid on 10cm kõrge

  Tootja: Nina Ottosson (Rootsi), Maaletooja: Tähtede Poole OÜ

 • Lisainformatsioon

  Kaal 0.13 kg
  Mõõtmed 6.5 × 6.5 × 10 cm
  Värv

  Sinine, Roosa