info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogPyramid suur

14.00

Jonniv püramiid. Sobiv terve toidukorra andmiseks

Tootekood: - Kategooriad: , ,
 • Tootekirjeldus

  Lõbus aktiveeriv mänguasi, mida saab täita maiustega ja kuivtoiduga. Kui koer mängib ja lükkab mänguasja, siis see vaarub, rapub ja loobib maiuseid.

  Mõte

  Mänguasja mõte on, et su koer saaks lõbusalt tegutsedes aega veeta. Täida mänguasi maiustega/kuivtoiduga ja lase oma koeral sellega mängida ning maiuse saamiseks vaeva näha. Lase koer lükkab lelu, mille põhjas on raskus, käpa või ninaga, nii et see rapub,
  keerleb ja vaarub edasi ja tagasi. Maiused peavad välja pääsema mänguasja ülemises otsas olevast august. Raskus mänguasja põhjas sunnib mänguasja pideval püsti tõusma. Maiuse suurus määrab mängu keerukuse, väiksed tükid pääsevad kergemini välja kui suuremad. Koera Püramiidi on võimalik kasutada nii toas kui õues.Lõbus ja aju treeniv tegevus, kuna mänguasi teeb ebaregulaarseid liigutusi ja aegajalt pillab maiuseid.

  Oluline

  Ära luba koeral püramiidi hammustada ega närida. Lase koeral sellega mängida ainult järelevalve all umbes 15-30 minutit korraga. Kui koer on mänguasja tühjendanud, pane see kuni järgmise korrani ära (peitu). Ära kunagi viska mänguasja.

  Kõrgus 17cm

  Tootja: Nina Ottosson (Rootsi), Maaletooja: Tähtede Poole OÜ

 • Lisainformatsioon

  Kaal 0.44 kg
  Mõõtmed 12 × 12 × 16.5 cm
  Värv

  Roosa, Punane