info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

DogBrick (puit)

29.90 25.00

Maiused on peidetud kahes suunas liigutatavate plaatide alla. Plaate saab klotsidega lukustada.

 • Tootekirjeldus

  Peida maiused libisevate plaatide all olevatesse õõnsustesse. Lase koeral maiuseid otsida nihutades plaate nina või käpaga. Plaate ei ole võimalik tõsta.

  Raskusastme tõstmine
  Suurenda mängu keerukust lukustades plaadikesed klotsidega (4 klotsi kaasas). Lukustamiseks võib kasutada ka muid esemeid näiteks puust pulka. Nüüd peab koer kõigepealt eemaldama klotsi (lukustaja) ja seejärel saab lükata plaadid kõrvale, et haarata maius.

  Mõte
  Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale/kassile meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus!

  Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

  Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

  Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele ja kassidele.

  Hooldus

  Mäng on puidust. Puhastage niiske lapiga. Pinda saab värskendada peene liivapaberiga hõõrudes ning töödelda seejärel õliga. Ei sobi jooksva veel all pesemiseks või nõudepesumasinass

  Raskusaste 1 2 3

  Tootja: Nina Ottosson (Rootsi), Maaletooja: Tähtede Poole OÜ

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.4 kg
  Mõõtmed 46.5 × 22.5 × 4.5 cm