info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

DogTrubble

25.00

Maiuseni on ainult üks tee. Põnev mäng järjekindlatele koertele

1 laos

 • Tootekirjeldus

  Keerukas mäng aktiivsele koerale (lemmikloomale). Koer peab otsima maiust mitme klotsi alt, mis asetsevad käänulisel rajal. Klotse saab
  maiustelt ära tõsta ainult raja lõpus.

  Mõte

  Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale/kassile meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer/kass vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos
  lõbus! Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

  Kasutamine

  Koer peab õppima klotse liigutama käänulisel rajal, millel on ainult üks avamise koht. Maiused on peidetud iga klotsi alla. Koer peab klotsi liigutama raja lõppu, kus on võimalik klotsi tõsta, et saada maius. Õpeta koerale mängu mängides sõnade “oota”, “võta”, “otsi”, “istu” jne tähendust.Esmakordsel mängimisel kasuta ainult ühte klotsi. Alustuseks aseta maius raja lõpus oleva laiendatud avause põhja, aseta sellele klots ning nihuta klots ainult veidikene rajal edasi. Las koer jälgib, kuidas sa maiust peidad. Lase koeral klotsi käpa või ninaga nihutada tagasi raja lõppu, kus see on laiem ja klotsi saab üles tõsta. Tasuks saab koer klotsi all oleva maiuse. Kui koer ei mõista mängu käiku, tõsta klots üles ja näita talle maiust. Seejärel proovi uuesti. Kiida koera kui ta tegutseb õigesti. Kui koer on mõistnud, kuidas mäng käib, peida iga klotsi alla maiused ja jaota need mööda rada laiali.

  Kui koer üritab mängu või selle osi närida, peata mäng asetades käsi mängule. Kui koer on rahunenud või lubada koeral uuesti proovida. Kui koer üritab järjepidevalt mängu närida, õpeta ta töötama ainult oma käppadega. Kui aga koer tahab ennast keerata mängule pikali või käpaga liiga intensiivselt kraapida, siis õpeta teda töötama ninaga asetades mängu näiteks toolile, mis vastab koera suurusele. Mängu võib toolile asetada ka juhul, kui koeral on vigastatud käpp või hiljuti opereeritud.

  Raskusastme tõstmine

  Kui sa soovid mängu raskusastet tõsta, nihuta kõik klotsid raja kaugeimasse nurka.
  Oluline on mitte lasta koeral/kassil mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral/kassil mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral/kassil mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära. Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele ja kassidele.

  Hooldus

  Mäng on puidust. Puhastage niiske lapiga. Pinda saab värskendada peene liivapaberiga hõõrudes ning töödelda seejärel õliga. Ei sobi jooksva veel all pesemiseks või nõudepesumasinasse.

  Raskusaste 1 2 3

  Tootja: Nina Ottosson (Rootsi), Maaletooja: Tähtede Poole OÜ

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.05 kg
  Mõõtmed 41.5 × 27.5 × 5 cm