info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Millega me tegeleme?

Meie eesmärk on tutvustada ja pakkuda lemmikloomade arendavaid mänguasju Eestis. Nina Ottosson’i tooted jõudsid Eestisse 2009 aastal läbi isikliku vajaduse, et treenida energilist Jack Russel terjerit. Koostöös Nina Ottossoniga said mängud kättesaadavamaks kõigile Eesti koerte omanikele ja treeneritele. Nina Ottosson on lemmikloomade arendavate mängude idee autor ning valmistas esimesed mängud ka suuremale ringile aastal 1993. Tänaseks on arendavate mänguasjade idee ning praktika väga populaarne ning laialt kasutatav. 

Nina Ottossoni filosoofia on, et koeral on neli jalga ja üks pea ja kõik need vajavad tegevust erineval moel – nii vaimset kui füüsilist.

1. Nina Ottosson´i mängud treenivad nii looma vaimu kui keha.

2. Aitab vältida ja vähendada käitumisprobleeme!

3. Aitab vältida ja vähendada kaaluprobleeme

4. Mänguprotsess tugevdab omaniku ja looma omavahelist sidet.

5. Väldib igavust

Mängu mõte on jõuda peidetud maiusteni lahendades erineva raskusega ülesanded kasutades nii mõtlemist kui liikumist. Mängud sobivad erineva suurusega ja vanusega lemmikloomadele. Ei ole vahet kas Sul on kodus ‘Forrest Gump’ või ‘Albert Einstein’, sobiliku mängu leiab kõigile! Mängud on jaotatud nelja raskusastmesse. Esimene tase sobib algajatele ja kutsikatele. Teine tase sobib igas vanuses ja suuruses lemmikloomale ning ka algajatele kellele jääb võimalusi mängu keerukamaks teha õppimise käigus. Kolmanda taseme mängud on juba edasijõudnutele, kes on tuttavad otsimismängudega. Ja eksperditase on meisterkäppadele. Mängige koos ning nautige õppimise- ja mänguprotsessi.

Nina Ottosson on tuntud üle terve maailma ning on paljude koeratreenerite hinnangul parimate mängude väljamõtleja ja tootja. Mängude arendamisel on väga põhjalikult mõeldud loomade vajadustele ning samas ka materjalide ohutusele.

Meie valikus on lisaks nutikatele mängudele ka kaunid ja taaskasutatud materjalist kaelarihmad ja rihmad DutchDog toodangust. Rihmade disain on Hollandi kuulsate kunstnike motiividel. Kunstisõpradel on palju äratundmisrõõmu.