info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Millega me tegeleme?

Tähtede Poole OÜ tegeleb lemmikloomi arendavate mänguasjade müügiga. Nina Ottosson tooteid hakati Eestisse tooma 2009. aastal eesmärgiga muuta Eesti koerte elu nauditavamaks ja lihtsustada koeraomaniku tööd koera treenimisel. Tooted jõudsid Eestisse tänu kahele noorele koeraomanikule, kellel on Jack Russell terjer. Tarnimine Eestisse sündis puhtalt nende isiklikust vajadusest pakkuda oma koerale ajutrenni lihtsal viisil. Kuna Eestist selliseid arendavaid tooteid senini poodidest ei leidunud, tundsid nad kohustust tutvustada tooteid ka teistele koeraomanikele ja varustada eestlasi nende geniaalsete mänguasjadega. 2015.a. vahetus edasimüüja. Nina Ottosson on tunnustatud Rootsi koeraspetsialist ja arendavate mänguasjade idee autor (tooted alates 1993. aastast). Lelude eesmärk on arendada koera (samuti kassi, jänese, merisea või muu lemmiklooma) mõtlemist positiivsel ja harival meetodil.

Arendavaid mänguasju  soovitavad koerapsühholoogid, veterinaarid, treenerid ja koeraomanikud üle terve maailma. Tooted on pidevas arengus ja professionaalne meeskond teeb järjepidevalt tööd uute ideede ja lelude loomiseks. Arendavad mänguasjad on loodud nii, et koer peab töötama oma ajuga ja lahendama probleeme erinevatel viisidel, otsides peidetud maiust. Kõik koerad peavad kasutama oma aju, et püsida tervena. Kui me ei paku oma koerale piisavalt tegevust, otsivad koerad endale sageli ise huvitavat tegevust, mis tihti koeraomanikule ei meeldi, näiteks närimine, muutumine agressiivseks või hüperaktiivseks. Arendavad mänguasjad on väga head ka juhtudel, kui koer ei saa mingil põhjusel vabalt liikuda, näiteks vigastuse korral.

Aju trenn nende mänguasjadega sobib kõigile koertele – noortele ja vanadele, suurtele ja väikestele. Arendavad mänguasjad muudavad lemmikuga veedetud aja rahuldust pakkuvaks, lõbusaks ja kasulikuks.

Nina Ottosson kasutab toodete jaoks ainult parimaid materjale, arvestades nii keskkonnaga kui loomade turvalisusega. Plastmassist mängud ja mänguasjad ei purune kildudeks, on mürgivabad ja on läbinud FDA testid (sobilikud sööginõudeks). Puidust mängud on valmistatud “SVANEN” märgistusega loodussõbralikust puitlaastplaadist, mis tähendab, et ei ole lisatud formaldehüüdi, mis on muidu tavapärane sarnastel toodetel.

Kui Teil on toodete kohta küsimusi, võtke julgelt ühendust, anname soovitusi ning võimalus ka testida eelnevalt kokkuleppel või edasimüüjate juures. Kui olete tooted välja valinud, täitke ostukorvis tellimuse väljad ning valige kas soovite tooteid pakiautomaati või muul moel. Kirjutage lisainfo lahtrisse pakiautomaadi info või täiendavad küsimused. Saadame Teile peatselt arve ning arve tasumisel paneme paki teele. Postitasu 3.50€

Head mängimist!

Pakume ka kvaliteetseid DutchDog rattakärusid koertele kolmes suuruses. Pikad matkad rattaga ei ole kõigile koertele jõukohased kõrval jooksmiseks.   Samalt tootjalt ka imeilusad kuulsate Hollandi kunstnike motiividel kaelarihmad ja rihmad.

Kõiki mänge ja tooteid saate soovi korral tulla vaatama ja proovima koos oma lemmikuga. Meie ladu asub Pärnu mnt 91, Tallinn. Võtke eelnevalt ühendust ja lepime aja kokku.

Tähtede Poole OÜ