info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Millega me tegeleme?

Nutikaslemmk.ee tegeleb peamiselt lemmikloomade arendavate mänguasjade müügiga. Nina Ottossoni tooteid hakati Eestis müüma 2009. aastal isikliku vajaduse tõttu pakkuda koerale mõtlemist stimuleerivaid mänge. Ühtlasi pakkuda ka teistele Eesti koertele laiemad võimalusi treenida. Nina Ottosson on üle maailma tunnustatud koerte spetsialist Rootsist ja ühtlasi ka lemmikloomade arendavate mängude idee autor. Mänge hakati tootma 1993. aastal. Need mängud on sobilikud igasugustele lemmikloomadele. Nad aitavad arendada looma mõtlemist läbi positiivse ja hariva meetodi.

Lemmikloomad vajavad nii vaimset kui füüsilist treeningut üldiseks heaoluks. Mängud aitavad vältida ja vähendada käitumisprobleeme. Igavusest tekivad koeral “head mõtted”, mis teie arvates nii head ei ole. Koos treenides ja mängides tugevneb teie omavaheline side ning mõistate üksteist paremini. Mängud on mõeldud koos mängimiseks, koer lahendab erineva keerukusega ülesandeid, kuidas jõuda maiuseni. Nõuab loomalt nii vaimset kui füüsilist tegevust. Sobib ka vigastusest taastuvatele koertele tubaseks tegevuseks kui füüsiline tegevus on piiratud.

Mängud sobivad igas vanuses ja suuruses lemmikloomadele. 

Mängude materjalide kasutamisel on mõeldud nii loomade heaolule kui keskkonnale.

Lisaks arendavatele mängudele pakume veel ilusaid ja kvaliteetseid rihmasid DutchDog valikust. Rihmadel on tuntud motiivid Hollandi kuulsatelt kunstnikelt. 

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust ja leiame sobiva mängu või kingituse Teie lemmikloomale!

nutikaslemmik.ee