info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

5 days ago

Nutikas Lemmik

Vahva Snuvi otsib endale sama vahvat omanikku, kellel on piisavalt teadmisi, oskusi ja energiat rübliku treenimiseks 🐕SNUVI ON UUES KODUS!
Särasilmne Snuvi on uue omaniku otsingutel! 🐶

Snuvi on kõige vahvama välimuse ja iseloomuga koerapoiss, kes on meie juures juba paar kuud kodu ootel olnud. Tegemist on väga aktiivse ja elurõõmsa 1,5-aastase keskmist kasvu koerakesega, kes vajab palju tähelepanu ning tegelemist. Sellest tulenevalt on Snuvile ideaalseks omanikuks inimene, kes on valmis tema treenimisele ja kasvatamisele pühenduma, et Snuvist sirguks sõnakuulekas koer.

Snuviga on meeletult tore koos olla, sest ta on nii inimeste kui ka teiste koerte vastu sõbralik ja tal on pidevalt erinevaid krutskeid varuks, millega teiste meelt lahutada. Lisaks on ta vahva sõber, kellega koos suvel ujumas käia või muud aktiivset tegevust harrastada.

Snuvi jääb pikisilmi ootama sõpra, kes on valmis talle aega pühendama. Vastutasuks pakub Snuvi mitmeteks aastateks palju armastust ja toredat seltskonda. Tule Snuvile külla aadressile Paljassaare tee 85 või helista meile numbrile +372 514 14 31.

Aita meil aidata loomi, anneta Varjupaikade MTÜ kontole SEB pangas EE561010220068203017 või helista annetusnumbril 9007000 (annetad 5 eurot, kuula palun ära tervitustekst). Aitäh!
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

Nutikas Lemmik

Viimased ettevalmistused ja tihe näitusepäev Pärnu lähistel on algamas!

#nutikaslemmik #pärnusuvi #päike #koerad #koertenäitus #lennuväli
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Nutikas Lemmik

Nutikas Lemmik on ennast täna sisse seadnud Eesti Põllumajandusmuuseumi õuel Ülenurmel. Peatselt on algamas koertenäitus. Astuge läbi! Suur valik Nina Ottossoni mõtlemismänge ja Nosu nuuskimismatid.

#nutikaslemmik #ülenurme #eestibokseriühing #koertenäitus #eestipõllumajandusmuuseum #iluskoht
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

Nutikas Lemmik

Meie head kliendid on alati oodatud! Oleme avatud teile sobival ajal ;-). 24/7 nutikaslemmik.ee ja Pärnu mnt 91, Tallinn täna kella kolmeni (või lepime kokku aja mis sobib hästi ka Teie koerale)
#nutikaslemmik #arendavadmänguasjad #kitseküla #lemmikloomad
... See MoreSee Less

View on Facebook