info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

8 hours ago

Nutikas Lemmik

Septembri lõpuni paljudele toodetele superhinnad meie pisikeses aga suure südamega poes!
Vaata lähemalt www.nutikaslemmik.ee
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Nutikas Lemmik

OMG......3years and I still love this game 😆
#nutikaslemmik #dogbrick #dachshund #estoniandogs
nina-ottosson.ee/et/tooted/ninaottosson/dogbrick-puit/
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Nutikas Lemmik

Elukogenud väike Välk otsib rahulikku ja head omanikku kes annab aega ja ruumi kohanemiseks!Väikese härra Välgu jaoks on varjupaik saanud ajutiseks peatuspaigaks juba 9 kuuks. Kas ta leiab uue kodu enne lume tulekut?

Välk on kuldses koerakeskeas umbes 8-aastane härra, kes on arvatasti kogu oma elu tänaval elanud. Seetõttu on tema positiivsed kogemused inimestega, teiste koertega ja täitsa igalt poolt paitamisega veel vähesed. Ta on väga tagasihoidlik, ning vajab endale ruumi kannatliku omaniku juures, keda ta aja jooksul jäägitult usaldama õpib.

Välk tuleb hea meelega jalutama - avastusretked rahulikus keskkonnas panevad tema silmad eriliselt särama. Ta on ka alati valmis sinu lähedal kodus telerit ja omaniku põnevaid toimetusi jälgima. Esialgu natuke eemalt, aja jooksul lähemalt.

Välk kõnnib ja sörgib ilusasti jalutaja kõrval, hoides jalutajast samas vähest väärikat distantsi. Tal on ilus pehme karv ja kerge samm. Välk on hea kaaslane rahulikku ja vaiksesse koju. Ideaalne kodu pakkuja on eelneva koerapidamiskogemusega, kes otsib enda koju väikest ja rahulikku kaaslast. Kes esialgu lubab Välgul lihtsalt olla ja harjuda omanikuga.

Tõenäoliselt just Sina tead kedagi, kes teab kedagi, kelle kodust on Välk puudu. Sinupoolne jagamine aitab kuulutusel õige inimeseni jõuda.

Aita meil aidata loomi, anneta Varjupaikade MTÜ kontole SEB pangas EE561010220068203017 või helista annetusnumbril 9007000 (annetad 5 eurot, kuula palun ära tervitustekst). Aitäh!

#koer #lemmikloom #adoptdontshop #varjupaigakoer
... See MoreSee Less

View on Facebook