info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Ostutingimused

Mänguasja ostmine

Täname, et olete otsustanud osta Nina Ottossoni arendavaid mänguasju ning muid tooteid meie e-poest.
Tellimine on väga lihtne, valige endale sobiv toode ja kogus ning lisage Ostukorvi.
Täitke Ostukorvis kohustuslikud väljad ja vajutage nuppu Mine maksma. Valige endale sobiv maksmisviis ning kättetoimetamise kanal.

Isikuandmete kasutamine
Isikuandmetest küsime ainult vajalikke andmeid tellitud paki kohaletoimetamiseks: Nimi, telefoninumber, meiliaadress, kulleriga saatmisel ka postiaadress. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood ei  kasuta meiliaadressi ostjale uudiskirjade ning pakkumiste saatmiseks e-maili aadressile.

Tasumine

Tellimuse kinnitamisel saate valida:

  1. Kas tasute tavalise pangaülekandega, saate arve enda meiliaadressile ning tasute tavapärase pangaülekandega.
  2. Tasumine läbi Maksekeskuse pangalingi. Teie poolt internetis tehtavate tehingute turvalisuse tagamine on meile oluline. Kõik meie e-poes teostatavad pangalinkide maksed teostatakse läbi meie partneri Maksekeskus, mis pakub kiiret ja usaldusväärset makselahendust. Maksekeskuse turvalisuse tagavad turvasertifikaadid ning riist- ja tarkvaralahendused. 
  3. Kui tulete ise kaubale järgi meie lattu, saate tasuda ka kohapeal kas kaardiga või sularahas.

Kõik hinnad ja arveldamine toimub eurodes.

Kauba tarneaeg ja võimalused

Ostetud kauba postitame Teile üldjuhul samal päeval peale makse laekumist. Maksimum postituse aeg 3 tööpäeva.
Juhul kui tellitud kaup puudub meie laos, siis teavitame Teid tarneajast või soovitame asendustoodet.

Võimalus tulla tootele ise järgi eelneval kokkuleppel Kadaka tee 2, Tallinn

Kauba tagastamine

Kui Teieni jõudnud kaup on praak ja soovite seda meile tagastada, siis teavitage sellest mitte hiljem kui 14 päeva pärast kauba kätte saamisest. Saatke tagastamissoov e-maili peale koos toote ning tagastamispõhjuse kirjeldusega.
Tagastada saab vaid kaupa, mida ei ole kasutatud!

Tehingust taganemisel tagastame kliendile tema poolt tasutud summad, sh toote kliendile toimetamise tasu, kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest ja tagastatud toote jõudmisest ettevõtjani.
Kauba tagastamise kulud tasub Tellija.
Meeldivat ja turvalist ostlemist,

Tähtede Poole OÜ

Vaata ka juhiseid kuidas sorteerida pakendeid. Mängu ümber olev papist pakendil on kirjas mängu juhised ning saate säilitada nii mängu hoiustamiseks kui info üle vaatamiseks. Aga kui soovite pakendi ära anda või pakend sisaldab kilet vaata lähemalt sorteerimisjuhendeid ja pakendikonteinerite asukohta kuhuviia.ee lehelt

Pakendiinfo