info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogSmart kõrgete klotsidega

17.00

 • Tootekirjeldus

  Nina Ottossoni Dog Smart on algtaseme mäng arendamaks peidetud maiuste ja probleemilahendamise oskusi.

  Peida maiused klotside alla ja näita kuidas maiuseni jõuab. Läbi klotside saab panna ka nöörid, kui koer (lemmikloom) eelistab tõsta klotse paelast. Hiljem saad koera õpetada klotse endale kätte andma ning teha mitu mänguringi.

  Nõuanded

  Kui koer püüab hammustada või närida mängu, pane käsi mängule ja lõpeta mäng. Kui koer rahuneb maha, ütle „otsi“ ja lase tal uuesti proovida. Kui koer tahab korduvalt mängu hammustada või närida, proovi teda õpetada töötama oma käppadega. Või vastupidi – kui käppadega läheb hoogu, siis õpetada töötama oma ninaga, näiteks pannes mängu koerale sobiva kõrgusega alusele.

  Mõte

  Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus!

  Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

   Oluline on mitte lasta koeral mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

  Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  Mängu materjal on puidu ja plastiku segu, lihtne puhastada.

  Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele, kassidele, küülikutele…

  Raskusaste 1

   

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.4 kg
  Mõõtmed 38 × 37 × 5 cm