info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

Wobble Bowl

Original price was: 23.00€.Current price is: 19.00€.

Aeglase söömise taldrik ja pusle koos ühes mängus!

 • Tootekirjeldus

  Aeglase söömise taldrik ja pusle koos ühes mängus!
  Wobble Bowl muudab eined nuputamismänguks!
  Hoiab koera tegevuses ja pikendab söömisaega
  Mängu raskusaste 1
  KUIDAS MÄNGIDA: Eemalda kummist punn läbipaistvalt kaanelt. Kalla kuivtoit või maiused mängu. Võid kergelt raputada toitu laiali, et alguses oleks koeral lihtsam mängida. Sulge ava korralikult punniga. Pane mäng põrandale ja näita koerale kuidas mängu kõigutada, et maiused põrandale kukuks. Läbipaistev kaane alt on koerale kõik maiused näha ja see motiveerib teda kõiki kätte saama. Mängul on kummist põhi mis ei lase liigselt libiseda.
  RASKUSASTME TÕSTMINE: Võid mõne ava teibiga sulgeda, et takistada veel rohkem toidu/maiuste väljatulemist.
  Mäng sobib kõigile koertele, sõltumata east, suurusest või tõust. Soovitame mängida koos ja järelvalve all, õpeta koerale mängureegleid ja näita kuidas mäng käib. Wobble Bowl ei ole närimismänguasi ning kui koer hakkab närima tuleb mäng katkestada ja tutvustada mängureegleid seni kui hakkab kas käpa või ninaga mängu kõigutama.
  Sinu koer vajab väljakutseid. Nina Ottossoni nuputamismängud hoiavad koera vaimu virgena ja aitavad vähendada koera ebasoovitavat käitumist. Koos mängides ja esmaseid õpitud käskluseid kinnistades mängu käigus (istu, oota, võta vms) tugevdate ka omavahelist sidet.
  Mäng on tehtud toidunõudeks sobivast materjalist ja on ohutu teie koerale. Mängu on lihtne puhastada. Eemalda kaas ja kõik maiused, pese käsitsi sooja veega, loputa ja kuivata.
  Mäng on mõeldud lemmikloomadele.
  Suurus: Diameeter 28,5 cm, kõrgus 10 cm