info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogBrick

22.00

Libista ja lükka ja tõsta

 • Tootekirjeldus

  3 erinevat võimalust maiuse peitmiseks ja leidmiseks. Kergesti avanevad kaanega peidupaigad ning nihutatavad plaadid mille avanemist saab eemaldatavate klotsidega takistada ja mängu raskemaks teha. Näita koerale kuidas mäng käib ja julgusta maiuseid leidma. Jäta alguses osa kaasi lahti, et koera huvi äratada.

  2. taseme mäng – järgmine samm esimese taseme mängudele. Annab koerale rohkem huvitavaid võimalusi ülesande lahendamiseks ning sulle uusi võimalusi koera õpetamiseks ja treenimiseks.

   

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Suurus: 31,5 x 21 cm

  Kaal 0,714 kg

 • Lisainformatsioon

  Kaal 0.9 kg
  Mõõtmed 41.5 × 29.5 × 5.5 cm