info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

RAINY DAY PUZZLE & PLAY

22.00

Sinu nutikale kassile meeldib Nina Ottossoni mängu Rainy Day Puzzle & Play väljakutse! Kass jahib klotse, keerutab ketast ja lükkab vihmapiisku eemale, et saada kätte parimad palad 14st peidikust. Kohanda ise raskust, et algajal oleks lihtsam ja edasijõudnumal raskem. Mäng alaku!

 • Tootekirjeldus

  Nina Ottosson’i Rainy Day Puzzle & Play – Mjäu!

  Raskusaste 3

  Sinu nutikale kassile meeldib väga selle mängu väljakutse! Kass jahib klotse, keerutab ratast ja lükkab eemale siniseid vihmapiisku. 14 võimalust maiuste peitmiseks. Maiused on peidetud nii klotside sisse kui vihmapiiskade alla. Kohanda ise raskusastet. Tee algajatele lihtsamaks ning nutikamatel keerulisemaks. Klotsi sees oleva maiuse saab kätte kui kass lükkab klotsi ava kohale ning maius kukub sinna sisse.

  Kasuta toidukausina. Selle asemel, et lihtsalt süüa, rakendab ta ka enda jahiinstinkte. Sobib nii kuiv- kui märgtoidu jaoks. Võid mängu koos toiduga panna erinevatesse kohtadesse iga päev, diivani või ukse taha, et arendada kassi jahiinstinkti. Kassid mängivad tavaliselt siis kui nad seda ise tahavad. Mäng on toidunõuks sobivast materjalist ning tal ei ole lahtisi osi. Tehtud komposiitmaterjalist mis on segu puidust ja plastikust. Materjal on tugev, vastupidav ja lihtne puhastada.

  Puhastamiseks sobib käsipesu sooja veega kerge nõudepesuvahendiga, loputa ja kuivata. Ja täida jälle!

  Nina Ottossoni mängud aitavad vähendada igavusest põhjustatud ebasoovitavat käitumist ning treenib kassi ka vaimselt.

  Ärge laske kassil mängu närida. Mäng on mõeldud lemmikloomadele ja ei ole sobilik lastele.

  Mäng on sobilik ka koertele ja teistele lemmikloomadele

  • mäng on hea igavusepeletaja
  • aitäb vähendada ebasovivat käitumist ja hoiab kassi tegevuses
  • aitab tugevdada teie omavahelist sidet

  Suurus: 39,5 x 3 x 23,5 cm