info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

Best Friend’s by Sheri rahustav sõõrikukujuline kassi ja koera voodi M

Original price was: 55.00€.Current price is: 38.00€.

M suuruses voodi sobib lemmikule kaaluga kuni 20 kg

Voodi välismõõdud 76x76cm, sisemise ringi läbimõõt 53cm, serva kõrgus 23cm

The Original Calming Donut Cat and Dog Bed in Shag Fur Taupe Medium

 • Tootekirjeldus

  The Original Calming Donut Cat and Dog Bed in Shag Fur Taupe Medium

  Tegu on rohkem kui ainult voodiga. Best Friend’s by Sheri rahustava sõõrikukujulise voodi algne looja, toode on viimastel aastatel saanud üheks populaarsemaks tooteks.  Innovaatiline kaisulooma disain pakub lemmikule paremat und, toetab liigeseid ja on rahustava ja soojendava efektiga. Sõõrikukujuline kaisutaja on hoolikalt meisterdatud vastupidavast vegan nailonist ja täidetud AirLoft kiududega, pakkudes sinu lemmikloomale koheselt pehmet ja luksuslikku mugavust. Täidis hoiab kohevust 3x kauem kui tavalised lemmikuvoodid, pakkudes pikemaajalist mugavust, tuge ja esteetilist välimust. Sügavam ööuni või värskendav päevane uinak on tagatud, sest toote disainimisel on silmas peetud, et voodi pakuks optimaalselt tuge kaelale, liigestele ja lihastele. Koertele ja kassidele kellele meeldib urgu pugeda või keras olla, loob voodi mõnusa kaisutamise ruumi. Põhi on mustust ja vetthülgav ja aitab vältida mustuse jõudmist põrandale.  Kui juhtub õnnetus, pane terve voodi (S suurus), pesumasinasse. Vaata täpseid pesujuhiseid sildilt.

  RAHUSTAV KOERAVOODI PAKUB PAREMAT UND: ringikujuline kõrge kvaliteediga kaisutaja on ideaalne lemmikloomadele kellele meeldib kerra tõmmata. Kõrgem serv pakub turvalisust ja toetab pead ja kaela. Super pehme täidis pakub liigestele ja lihastele tuge. 
  KÕRGETASEMELINE MUGAVUS: Mõnus pehme ja soe pikakarvaline vegan kunstkarusnahk meenutab lemmikule oma ema kasukat. Lemmik poeb nagu urgu, andes hea une mis on oluline käitumisele ja tervisele.  Unikaalsed Airloft kiud hoiavad voodi kohevana 3X kauem kui tavalised koeravoodid.
  MITMEKÜLGNE DISAIN JA HOOLDUS: Toode on ilusa naturaalse tooniga ja kaisuvoodi sobib igasuguse ruumikujundusega. Voodi põhi on vett ja mustust hülgav. Kui juhtub ootamatu õnnetus, takistab põhi mustusel põrandani jõudmast. S suuruses voodi on üleni pestav. M-XL suurustel on sisu eemaldatav. (Ära jäta voodit õhu kätte kuivama, see lamandab kunstkarusnaha ja rikub välimust).
  LEMMIKLOOMASÕBRALIKUD MATERJALID: Toodet on testitud sertifitseeritud laborites, et tagada teie ja lemmiklooma ohutus. Toode ei sisalda formaldehüüde, leegi eemalhoidmise kemikaale, nahka ärritavaid kemikaale ja tugevaid värvaineid.

  M suuruses voodi sobib lemmikule kaaluga kuni 20 kg

  Voodi välismõõdud 76x76cm, sisemise ringi läbimõõt 53cm, serva kõrgus 23cm

  Pakitud toote kõrgus (cm) – 5.08
  Pakitud toote pikkus (cm) – 85.09
  Pakitud toote kaal (kg) – 2.21
  Tootja – Best Friends by Sheri
  Värv – Taupe (hele hallikaspruun)

  Toode on pakendatud vaakumis kilekotti. Et saada toode kiiresti õigesse vormi, eemalda toode kotist, raputa korralikult läbi, mudi sõrmedega kiudusid üksteisest eemale. Pane toode 5 minutiks madalal kuumusel kuivatisse.

  Pesemine – Kui voodi kate ei lukuga eemaldatav (S suurus), võib terve voodi panna pesumasinasse ja kuivatisse. Pese külma veega ja kuivata madalal kuumusel. Kui voodil on eemaldatav kate, eemalda kate ja pese seda külma veega ja kuivata madalal kuumusel täiesti kuivaks, et vältida materjali pulstumist. Ära kuivata õhu käes.