info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

MULTIPUZZLE täiustatud lukkudega

25.00

Edasijõudnutele korralik väljakutse! 4. taseme mäng

 • Tootekirjeldus

   

  Multipuzzle on 4 taseme mäng ja korralik väljakutse koerale. 28 võimalust maiuse peitmiseks. Koer peab maiuse lahendamiseks lahendama mitu probleemi, ta peab nihutama plaate servades ja ta peab kombineerima keskel nii pöörleva ketta kui klotsi lükkamise. Lisaks on võimalus lukustada omakorda plaate, et väljakutset veelgi suurendada. Tõsta lukk ÜLE libisevate klotside. Lukk kukub alla ja lukustab plaadid. Lisaks on ketta juures olevate liikuvates klotsides avad, et oleks lihtsam täita ja lõhn paremini tunda.

  Kuidas mängida:

  Pane oma koera lemmikmaiused või toit servades olevate plaatide alla ja keskel olevate klotside alla. Pane mäng põrandale, juhenda koera, näita talle mida teha ja julgusta koera liigutama servades olevaid plaate edasi ja tagasi. Keeruta keskel olevat ketast ja näita kuidas otsida. Kui koer otsib liiga jõuliselt, tõsta mäng veidi kõrgemale, kas sülle või madalale pingile, et ta saaks ainult oma ninaga plaate liigutada.

  Meisterkäppadele: mäng on edasijõudnutele, sobilik koertele kellele meeldivad keerukamad mõtlemismängud ja kellel on varasemaid kogemusi.

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Size: 37,7 x 37,7 x 4,7 cm

   

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.1 kg
  Mõõtmed 35 × 35 × 5.5 cm