info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Kutsikate Smart

14.00

 • Tootekirjeldus

  Kutsika Smart on mahedas helesinises toonis. Tegu interaktiivse koerapuslega mis sobib hästi tutvustamaks koerale probleemilahendamise mänge. Smart on esimese taseme mäng kus on üheksa lahtrit kutsika lemmikmaiuste või toidu peitmiseks (sobib ka märgtoit). Kata maiused kondikujuliste klotsidega. Lase koeral nina või käpaga klotse eemaldada, et jõuda oma lemmikmaiuseni. Saad mängu raskusastet tõsta kui paned klotsi kõrgema osa ettepoole mis teeb klotsi eemaldamise raskemaks. Mäng hoiab koera tegevuses ja ei lase tal igavust tunda. Klotside külge võib panna vajadusel ka nööri, et kutsikal oleks lihtsam klotsi eemaldada.
  Mängu käigus õpite üksteist paremini tundma ning saate kinnistada esmaseid õpitud käsklusi (istu, võta, oota, koht jne).
  Mäng on tehtud BPA, PVC ja ftalaadi vabast materjalist. Puhasta sooja vee ja pesuainega peale mängimist.
  • Mäng algajatele – valmistab koera ette suurema raskusastmega mängudeks. Lihtne üheastmelise tegevusega mäng. Sobilik igale tõule ja suurusele
  • Haarav ja stimuleeriv mäng kutsikale – 9 klotsidega kaetud lahtrit. Peida kutsika lemmikmaiused klotside alla. Näita kus maiused on, jälgi oma koera kuidas ta ülesannet lahendab, ninaga nügib või käpaga tõmbab. Vaata kuidas koer õpib mängimise käigus. Nii saad aimu millised mängud talle sobivad.
  • Vähendab igavust ja destruktiivset käitumist – pakub koerale lõbu ja mängust saadav preemia võib aidata suunata destruktiivselt käitumiselt eemale toetadas samas koera vaimset heaolu.
  • Toiduainetele sobivast materjalist
  • Mängige koos: Nina Ottossoni koera pusled on mõeldud probleemülesannete lahendamiseks. Mängige koos ja järelvalve all. Ära lase koeral mängu närida. Õpeta koerale kuidas mängida ja kiida kui teeb õigesti ja katkesta mäng kui hakkab jõuliselt mängima, lase rahuneda ning jätka mängu. Kui olete lõpetanud pane mäng järgmise korrani ära.

  Mõõdud: 4 x 28 x 28cm

  Mõõdud on samad mis punasel DogSmart mängul

  TASE – 1

 • Lisainformatsioon

  Game

  Garden, Fast Food