info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

Kutsikate Hide N’ Slide

22.00

 • Tootekirjeldus

  Nina Ottossoni interaktiivne kutsikate Hide N’ slide on mahedates värvitoonides teise taseme mäng. Mäng on lõbus moodus oma koera mõttetegevuse aktiveerimiseks ja arendada probleemi lahendamise oskusi.  Hide N’ Slide mängus on kaks erinevat maiuse peitmise moodust, mis teeb temast hea kombineeritud mängu. Kokku on 14 peitmiskohta – liikuvate plaatide all ja libisevate klotside sees.  Võid ise varieerida mängu raskusastet – päris algajale võid panna maiused ainult liikuvate plaatide alla ja kui on juba arusaamine kuidas mäng käib võid tõsta raskusastet ja pannes maiused liikuva klotsi sisse. Koer peab liigutama klotsi augu kohale, et maius kukuks alla, seejärel tuleb klots taas eest ära liigutada, et maius kätte saada alt.

  Mängu käigus õpite üksteist paremini tundma ning saate kinnistada esmaseid õpitud käsklusi (istu, võta, oota, koht jne).
  Mäng on tehtud BPA, PVC ja ftalaadi vabast materjalist. Puhasta sooja vee ja pesuainega peale mängimist.
  • keskmise taseme mäng: Kutsikate Hide N’ Slide on lõbus 2. (keskmise) taseme peida ja otsi mäng. Kutsikas õpib lahendama kombineeritud lahendusega maiuseni jõudmise väljakutset.
  • hea mõttetegevuse arendaja: Kutsikate Hide N’ Slide on interaktiivne mäng mis nõuab kaasa mõtlemist, samas aitab tegeleda igavusest tingitud destruktiivse käitumise probleemidega. Kutsikas peab tegema järjestikusi tegevusi, et jõuda maiuseni.
  • mängul ei ole lahtisi osi & vastupidav komposiit materjalist disain: mängul mitte libisev põhi ja valmistatud unikaalsest plastiku ja puidu segust. Mängul ei ole lahtisi detaile. Õpeta oma koerale mängu mitte närima kui maiused on kõik kätte saadud. Peale mängimist pane mäng ära, et järgmine kord jälle jätkata.
  • Toiduainetele sobivast materjalist
  • Mängige koos: Nina Ottossoni koera pusled on mõeldud probleemülesannete lahendamiseks. Mängige koos ja järelvalve all. Ära lase koeral mängu närida. Õpeta koerale kuidas mängida ja kiida kui teeb õigesti ja katkesta mäng kui hakkab jõuliselt mängima, lase rahuneda ning jätka mängu. Kui olete lõpetanud pane mäng järgmise korrani ära.

   

  Mõõdud: 5 x 29 x 29cm

  Mõõdud on samad mis teistes värvides Hide N’ Slide mängudel

  TASE – 2

   

   

 • Lisainformatsioon

  Game

  Garden, Fast Food