info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

Granby Ripstop koerte päästevest

18.0033.00

Vastupidavast materjalist tõstmissangadega koerte päästevest. Hoiab koera turvaliselt veepinnal.

Tootekood: - Kategooriad: , ,
 • Tootekirjeldus

  Outward Hound’s Granby Splash Dog Life Jacket on hästi toimiv koerte ujumisvahend paadisõidul, veespordis ja muudel veekogudega seotud tegevustel koeraga. Päästevest on disainitud eesmärgiga lasta teie koeral turvaliselt nautida veerõõme. Vesti ülemises osas asuvad sangad võimaldavad vajadusel koera kergesti veest välja tõsta.

  Kuna koerad on erinevas suuruses ja erineva kehakujuga, siis õige päästevesti suuruse valimiseks mõõda koera rindkere ümbermõõt kõige laiemast kohast.  Võta kindlasti arvesse ka teisi omadusi mis võivad vesti sobivust mõjutada, näiteks laiad õlad, pikk torso jne. Kui mõõt jääb kahe mõõdu vahele, vali suurem.

  XS: 28-39 cm, 2.3 – 6.8 kg

  S: 40-51 cm, 6.8 – 13.6 kg

  M: 52-69 cm, 13.6 – 25 kg

  L: 70-81 cm, 25 – 38.5 kg

  XL: 82-112 cm, 38.5 – 45.4 kg

  • SULISTA TURVALISELT: päästevest on disainitud erksate värvidega ja helkurribadega, et koer oleks ujumise ajal nähtav. Vesti eesosas olev ujuv tugi aitab koeral pead vee peal hoida sõltumata sellest kas nad on algajad või kogenud ujujad.
  • SOBIB NII ALGAJATELE KUI EDASIJÕUDNUTELE: vest on materjalist mis annab vees maksimum ujuvuse ja ei piira liikumist kuival maal. Külje peal olevad turvalised kinnitusklambrid on kohandatavad. Kõhupealne neopreenist osa toetab rinda ja kõhtu.
  • TURVAKÄEPIDE: käepide on lihtsalt haaratav. XS ja S suurustel on üks käepide, teistel suurustel on kaks käepidet.
  • SUURUS PÕHINEB RINNAÜMBERMÕÕDUL: Koerte kehakuju ja suurused on väga erinevad. Sobiliku leiavad kõik. Suurused on vahemikus XS kuni XL. Mõõtmise aluseks on rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast.
  • KASUTA TURVALISELT : Ükski lemmiklooma tarvik ei ole purunematu. Ära jäta vesti järelvalveta koerte juurde. Kahjustatud vest eemalda kasutusest..

  TURVALISUS JA HOOLDUS: Koerte päästevest on ujumise abivahend ja mõeldud kasutamiseks rahulikule koerale rahulikes vetes. Kasuta käepidet koera tõstmiseks ainult hädaolukorras. Ära jäta koera tähelepanuta vesti kasutamise ajal. Toode on mõeldud ainult koertele.

  TOOTJA: Outward Hound Nina Ottosson AB