info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

CHALLENGE SLIDER

25.00

Korraga avaneb ainult üks luuk, tõmba ülevalt või alt või vasakult või paremalt….

 • Tootekirjeldus

  24 võimalust maiuse peitmiseks. Nina Ottossoni Challenge Slider on üks väljakutsuvamaid mänge üldse. Koer peab liigutama igat plaati ükshaaval erinevates suundades, et jõuda järgneva peidetud maiuseni. Libista, maiusta ja korda tegevust!

  Kuidas mängida:

  Tõmba välja alusplaat, täida maiuste või kuivtoiduga ning pane mängu sisse tagasi. Mängige alati koos, juhenda koera, näita talle mida teha ja julgusta koera plaate liigutama edasi ja tagasi. Kui koer otsib liiga jõuliselt, tõsta mäng veidi kõrgemale, kas sülle või madalale pingile, et ta saaks ainult oma ninaga plaate liigutada.

  Meisterkäppadele: sobilik koertele kellele meeldivad keerukamad mõtlemismängud. 3. taseme mäng.

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Mõõdud: 37 x 37 x 5 cm

   

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.1 kg
  Mõõtmed 35 × 35 × 5.5 cm