info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644
Allahindlus!

Dog Hide N Slide

20.0022.00

Maiuste saamiseks tuleb klotse liigutada neljas erinevas suunas ning lisaks avada lukke

Tootekood: - Kategooriad: ,
 • Tootekirjeldus

  Veeda koeraga hästi aega. Väldi igavust ja hoia koera tegevuses mõtlemismänguga. Sobib kõigile koertele sõltumata vanusest, suurusest või tõust. Hide N` Slide lõbustab su koera, hoiab tegevuses ja annab väljakutseid iga kord kui te mängite.

  Peida maiused või krõbuskid süvistesse ja klotside alla ning näita koerale kuidas maiusteni jõuda. Alusta lihtsamate lahendustega. Klotsi sees oleva maiuse saab kätte kui nihutada klots augu kohale ja tagasi, maius kukub auku.

  Mängul ei ole lahtiseid osi mida mängu käigus eemaldada. Nihutatavad osad aitavad koeral paremini maiusteni jõuda ning hoiab neid tegevuses.

  2. taseme mäng – järgmine samm esimese taseme mängudele. Annab koerale rohkem huvitavaid võimalusi ülesande lahendamiseks ning sulle uusi võimalusi koera õpetamiseks ja treenimiseks.

  Kuidas mängida

  Aseta maiused klotside alla ja põhjas olevatesse aukudesse. Keera katted aukudele peale. Pane mäng põrandale ja julgusta koera maiuseid otsima. Näita koerale, et katet tuleb lükata ning klotse liigutada, et maiust saada.

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Suurus: 33×33 cm, kõrgus 1,97cm

  Kaal 0,99 kg

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.05 kg
  Mõõtmed 37 × 32 × 5 cm
  Värv

  pruun, sinine