info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogCasino mereroheline

22.00

Maiused on peidetud erinevates suundades sahtlitesse. Mängu peal olevad kondid on sahtli lukud.

 • Tootekirjeldus

  Koer peab otsima maiust tõmmates sahtleid erinevates suundades. Igas sahtlis on õõnsus, kuhu maiuse saab peita. Mängu raskusastet saab tõsta lukustades sahtlid kasutades kondikujulisi nuppe mängu peal. Uuel versioonil ei ole lukud eemaldatavad vaid neid tuleb pöörata sahtlite avamiseks.

  Meisterkäppadele: Kolmanda taseme mäng aitab koera õpetada ja treenida läbi järjestikuse läbimõeldud tegevuse. Samas alustades lihtsamast lahendusest on sobilik igas vanuses, tõust ja suuruses koertele.

  Kasutamine

  Keera kondid sahtleid avavasse positsiooni ja pane maiused lahtitõmmatavatesse sahtlitesse. Lase koeral jälgida, kuidas sa sahtleid täidad. Alguses jäta lukud lahti ja sahtlid veidikene avatult, et koer tunneks maiuse lõhna ja näeks maiust. Püüa koera suunata, et ta tõmbaks nina või käpaga sahtli lahti. Kui koer on hakanud aru saama, kuidas sahtlid töötavad võid mängu keerulisemaks muuta lükates sahtlid täiesti kinni.

  Raskusastme tõstmine

  Järgmise taseme saavutamiseks lukusta osad sahtlid kondikujulise nupuga. Koer peab õppima, kuidas pöörata nuppe, et saaks sahtleid avada. Kui koer on mõistnud, kuidas kondikujulised lukustid töötavad, võid lukustada juba kõik sahtlid.

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Suurus: 31,5 x 26 cm, kõrgus 1,77cm

  Kaal 0,92 kg

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.2 kg
  Mõõtmed 44 × 30 × 7 cm