info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogWorker

25.00

Mäng väga aktiivsele ja nutikale koerale

Tootekood: - Kategooriad: ,
 • Tootekirjeldus

  Nina Ottossoni Dog Worker on iga koeraomaniku unistus koera treenimisel.

  Raskusaste: kergest… keskmisele… kuni väga keeruliseni…

   Kerge: Peida maiused kõikidesse tühimikesse keerleva ketta all ja lase koeral maiust otsida.

  Keskmine: pane maiused kõikide klotside alla mida saab nihutada serva poole. Koer peab libistama klotsid ava kohale (maius kukub alla) ja tagasi lükkama, et maiust kätte saada. Jäta esialgu lükatav plaat lahti.

  Raske: Peida maiused kõikide libistatavate klotside sisse, keerleva ketta tühimike alla ning lükatavate plaatide alla . Koer peab ketast keerama õigesse positsiooni ning eemaldama lükatavad plaadid nii, et saada kätte klotsides olevad maiused. 

  Võimalus on ka alguses keerlev plaat üldse ära võtta. Lükka mängu alumisel küljel plaadi plastikust servad kokku ning tõmba pealtpoolt plaat ettevaatlikult välja. Plaati tagasi pannes lükka plaat lihtsalt avasse vaikselt tagasi, kuni kinnitub.

  Nõuanded

  Kui koer püüab hammustada või närida mängu, pane käsi mängule ja lõpeta mäng. Kui koer rahuneb maha, ütle „otsi“ ja lase tal uuesti proovida. Kui koer tahab korduvalt mängu hammustada või närida, proovi teda õpetada töötama oma käppadega. Või vastupidi – kui käppadega läheb hoogu, siis õpetada töötama oma ninaga, näiteks pannes mängu koerale sobiva kõrgusega alusele.

  Mõte

  Mängu mõte on pakkuda sinule ja su koerale meeldivat ja rahuldust pakkuvat koos veedetud aega. Parandad suhteid oma koeraga/lemmikuga. Sina näitad/õpetad ja sinu koer vaatab, kuulab ja õpib. Kiida teda, kui ta teeb asju õigesti. Teil on koos lõbus!

  Su koer naudib sinuga veedetud aega ning ootab põnevusega võimalust uuesti mängida.

   Oluline on mitte lasta koeral mänguasja närida ega hammustada. Lase koeral mänguasjaga mängida ainult sinu järelevalve all. Ära lase koeral mängida lelu osadega ega lase neid närida. Pane mänguasi pärast mängu lõppu ära.

  Mänguasi on disainitud ainult koertele, kassidele ja teistele lemmikloomadele, see ei ole mänguasi lastele.

  Sobib igasuguses vanuses ja suuruses koertele

  Raskusaste 3

   

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.4 kg
  Mõõtmed 38 × 37 × 5 cm
  Värv

  pruun, roheline