info@nina-ottosson.ee +372 52 92 012 | +372 5656 0644

DogTwister

22.00

Proovilepanev ja lõbus mäng. Libista sahtleid ning õpi lukke avama

 • Tootekirjeldus

  DogTwister annab koerale väljakutseid ja hoiab koera tegevuses seni kui avavad lukke, et jõuda maitsvate maiusteni igas sahtlis. Lõbus mäng sõltumata koera vanusest, suurusest või tõust.

  Meisterkäppadele: sobilik koertele kellele meeldivad keerukamad mõtlemismängud. 3. taseme mäng.

  Kuidas mängida – Tõmba käepidemed välja, täida plaatide all olevad sahtlid maiustega, aseta klotsid kohtadele. Alusta lihtsamast ning esialgu mängige avatud lukkudega. Edaspidi lükka valged käepidemed sisse, mis lukustavad kõik plaadid. Õpeta koerale käepidemete avamist ning suuna ta seejärel avanenud plaadi juurde.

  Nipp

  sega natuke koerakonservi või toortoitu vähese veega, kalla segu aukudesse või aseta väike maitsev maius aukudesse, lisa veidi vett ja pane mäng sügavkülma ning lase külmuda. Sobib hästi energilistele koertele palavatel päevadel mängimiseks.

  Mängige koos. Nina Ottossoni arendavad mänguasjad keskenduvad koera ajutegevuse stimuleerimisele ja mõttetegevuse arendamisele. Mängige koos ja ära luba koeral mängu närida või hammustada. Õpeta koera kuidas mängida, mängige ja veetke koos lõbusalt aega. Peale mängu lõppu pange mäng ära.

  Harjutused kehale ja vaimule. Nina Ottossoni koerte mõtlemismängud arendavad koerte ülesannete lahendamise oskust ning võimaldavad vaimset tegevust läbi lõbusa mängu.

  Kerge puhastada. Hoia mängud puhtana kasutades sooja jooksvat vett ja lahjat pesuainet. Loputa korralikult.

  Nina Ottossoni mängud

  hoiavad koera tegevuses ja ei lase igavust tunda

  – aitavad vähendada destruktiivset käitumist andes koerale mõttetegevust

  – aitavad tugevdada omavahelist sidet koeraga

  – sobilik kõigile koertele sõltumata vanusest ja suurusest

  Diameeter 26 cm, kõrgus 4,5 cm

  Kaal 0,754 kg

   

 • Lisainformatsioon

  Kaal 1.1 kg
  Mõõtmed 35 × 35 × 5.5 cm